انتخابات 1396؛ «رای» ملت به ثبات اقتصادی

 

 

مقام معظم رهبری دیروز بعد از رأی دادن فرمودند که «سرنوشت کشور در دست مردم است.» حضور پررنگ مردم در انتخابات ریاست جمهوری 29 اردیبهشت نشان داد که آمده­‌اند تا سرنوشت کشور را تعیین کنند؛ این حضور همبستگی ملی و اجتماعی مردمی را نشان داد که تصمیم گرفته­‌اند از مسیر دموکراسی و بدون پرداخت هزینه­‌های سنگین در گذر زمان آینده خود و کشورشان را بهبود بخشند. در خاورمیانه­‌ای پر از التهاب، مردم ایران در کمال آرامش و امنیت­‌خاطر صندوق را با مشارکت حداکثری برای رقم زدن آیندۀ خود انتخاب کردند. این انتخابات را باید به عقلانیت و تدبیر مردمی مرتبط دانست که دنبال دولتی هستند که برایشان تدبیر کند و امید بیاورد؛ امید به زندگی؛ امید به آینده‌­ای بهتر؛ امید به رفع مشکلات؛ امید به فساد کمتر؛ امید به حفظ کرامت انسانی و حقوق شهروندی.

 

اقتصاد ایران نیازمند ثبات است و دوری از برنامه­‌های اقتصادی بی­‌تدبیر؛ این اقتصاد با کنترل تورم آن، حالا باید به سوی رونق اقتصادی حرکت کند و حضور گستردۀ مردم در پای صندوق رأی نشان داد که می­‌خواهند این اتفاق بیافتد و صبر و حوصلۀ بهسازی و بهبود شرایط اقتصاد ایران را دارند.

 

صنعت بیمه و به عبارت دیگر، شرکت­‌های بیمه هم در مسیر بهبود وضعیت اقتصاد ایران بعد از گذران روزهای سخت سال­های گذشته با ارائه محصولات باکیفیت و تأکید هرچه بیشتر بر مشتری­‌مداری و ارتباط با شرکای خارجی تلاش می­کنند تا نیازهای مردم را هرچه بهتر برآورده سازند.  

 

 به امید ایرانی بهتر

مدیرعامل شرکت بیمه ایران معین

ابراهیم حمیدی

© کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت بیمه ایران معین می باشد.