فراخوان برگزاری همایش ملی بیمه و توسعه

 

بیست و سومین همایش ملی بیمه و توسعه در آذر ماه 1395 با حضور کارشناسان، دست اندرکاران، مدیران ارشد، اساتید و دانشجویان صنعت بیمه به مناسبت بزرگداشت روز بیمه بر گزار می‌شود.

روز بیمه، پس از پیروزی انقلاب و تصويب قانون اداره امور شركت‌هاي بيمه در 13 آذر 1367 توسط بيمه مركزي ايران به‌عنوان بازوي نظارتي دولت در صنعت بيمه، همین تاريخ به‌عنوان روز بيمه تعيين و از آن سال به بعد در چنين روزي همایشی از طرف آن سازمان هرساله با حضور همه شركت‌هاي بيمه برگزار می شود که از سال 1386 همایش بیمه و توسعه به پژوهشکده بیمه واگذار شده و هر سال نسبت به سال قبل بر جنبه علمی بودن آن افزوده می شود.

13 آذر روز مهمی برای صنعت بیمه ایران محسوب می شود. زیرا در این روز قانون اداره امور شرکت های بیمه به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید و به موجب آن چهار شرکت بیمه ایران ، آسیا ، البرز و دانا در بازار کشور فعال شدند.

از عموم علاقمندان دعوت می شود مقالات خود را برای شرکت در همایش با استفاده از امکاناتی که در این سایت تدارک شده است برای دبیرخانه ارسال کرده تا در صورت پذیرش توسط داوران ، در این همایش ارائه شوند. این مقالات می توانند در هریک از حوزه های مشخص شده باشند.

نشانی اینترنتی سایت همایش :

http://seminar.irc.ac.ir/

 

 

 

© کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت بیمه ایران معین می باشد.